Черная Молния (chern_molnija) wrote,
Черная Молния
chern_molnija

Смерть карателя в Донбассе

Видео снято украинскими волонтерами в конце ноября на позициях «Правого сектора»:Видео не очень зрелищное, но все-таки съемка позиций с той стороны - может, кому и пригодится :-)

На Ю-тубе ролик сопровождается душераздирающим комментарием на соловьином языке, настолько поэтичным, что у меня рука не поднялась переводить его на человеческий:

«День був сонячний. Близько 11:00 вийшли на пост. Бойовиків не чути. Це насторожувало. Коли стріляють - усе гаразд. Мовчать - чекай снайпера чи важкої артилерії. Раптом за плечима лунає два постріли. Беру рацію доповідаю про прицільний вогонь з 10-го орієнтиру. Команди стріляти у відповідь не було. Спостерігаємо." - згадує події того дня побратим загиблого Михайло.


Стріляти у відповідь без дозволу хлопці не наважились.

"Раптом чую у декількох метрах від бліндажа стогін. Визираю, на землі лежить наш солдат, дивиться в мій бік. Рот відкритий, очі наповнені сльозами. Правою рукою тягнеться до мене. Розумію, що поранений. Кидаюся, щоб витягти на безпечне місце. Проте сам потрапляю під вогонь. Щойно починаю повзти до пораненого – те саме. Від позицій до нашого помешкання - 200 м. Через сильний вітер докричатись до своїх неможливо. Телефон у метушні десь загубився. Бачу іншого бійця на краю вулиці. Дивиться на мене. Махаю рукою, щоб біг сюди. Знову відкриваю вогонь у бік окупантів. Пищить рація."

Коли прибула підмога солдати знову почали стріляти у відповідь.

"Знову лягаю на землю і повзу до хлопця. Зустрічаюся з ним поглядом. Його очі ніби просили: "Допоможи!" Повзти вперед сил немає. Лежу в ступорі на землі і кричу від люті й безсилля. Далі все, як у тумані. Хтось із побратимів підбігає до пораненого. Бере за руку і тягне у безпечне місце. Через силу піднімаюся й підхоплюю з іншого боку. Прибігає наш медик. Знімаємо з хлопця бронежилет. Розрізаємо одяг. Але вже запізно. Приїжджає швидка і констатує смерть".

Загиблий Олексій на війні був 2 роки. В жовтні закінчувався контракт. Уже давно мав бути вдома. У нього залишилась дворічна донька. Дружина дізналась про смерть чоловіка від військових.

"Ввечері до мене підходить бойовий товариш "Рижик". Бере за руку і відводить убік. - Дзвонила дружина Олексія. Вчора до неї прийшли з військкомату. Сказали, що помер, розвернулись і пішли. Не могла повірити. Тому й писала мені: "Саша, скажи честно - Лешу убили?". Вночі про смерть дізнався брат Олексія. Він наркоман. Обкурився, побив маму, зламав їй ніс. Лєнку побив. Обличчя в синяках. Викликала ментів. Протримали в "мавпятнику" до ранку. Змусили поприбирати у відділку і відпустили. Повернувся додому і заявив Лєні, хай після похорону забирається геть. Була в невістках, свого дому не має. Скоро зима, дитинка на руках. Ось знову написала мені, - простягає телефон: "Не знаю, как я теперь буду жить без него"?»

Tags: Новороссия, Украина и остальная Россия, война
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo chern_molnija 06:00, yesterday 2
Buy for 50 tokens
1) Премьер-министр Армении Пашинян заявил, что эффективность ракет «Искандер» во время войны в Нагорном Карабахе составила 10%. Министерство обороны России сообщило, что в ходе войны ракеты «Искандер» не применялись. Получается - офигенные ракеты, если их эффективность даже без применения…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 14 comments

Recent Posts from This Journal